Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Oferta Pracy - Opieka wytchnieniowa edycja 2021

Utworzono dnia 12.03.2021
Czcionka:

Oferta pracy - ogłoszenie o naborze kandydatów do świadczenia usług opieki wytchnieniowej w ramach realizowanego resortowego Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2021

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Nielisz informuje o naborze kandydatów do świadczenia usług opieki wytchnieniowej w ramach realizowanego resortowego Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2021

  1. Wymagania niezbędne :
    1) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
    2) korzystanie z pełni praw publicznych,
    3) posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie usług opieki nad osobą niepełnosprawną,
    4) posiadanie nieposzlakowanej opinii,
    5) osoby z przynajmniej średnim wykształceniem posiadające, co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy/ opieki osobom niepełnosprawnym,

6) osoby posiadające dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnej/ pielęgniarka lub innym, zapewniającym realizację usługi opieki wytchnieniowej w zakresie adekwatnym do indywidualnych potrzeb osoby niepełnosprawnej.

II. Wymagania dodatkowe:
1) dyspozycyjność,
2) umiejętność zachowania  bezstronności w kontakcie z rodziną,
3) operatywność, umiejętność współpracy z osobami niepełnosprawnymi.

III. Podstawa zatrudnienia: umowa zlecenie, z przewidywaną liczbą godzin do wypracowania: - 240 h/czas trwania umowy – 40,00 zł brutto za 1 h.

V. Liczba miejsc: 1.

V. Obowiązki opiekuna:

Wykonywanie obowiązków związanych z opieką nad osobą niesamodzielną na czas nieobecności opiekuna faktycznego w tym:
1) udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych tj. m. in.:
•  pomoc w spożywaniu posiłków lub karmienie, o ile wymaga tego stan zdrowia
• pomoc w ubieraniu,
• zmiana odzieży, bielizny osobistej,
• umożliwienie spędzania czasu na wózku;
2) wykonywanie podstawowych niezbędnych czynności pielęgnacyjnych i higienicznych tj. m. in.:
• zmiana pielucho-majtek, podkładów, o ile wymaga tego stan zdrowia
• pomoc w dotarciu do toalety,
• higiena po załatwieniu potrzeb fizjologicznych;
3) organizowanie czasu wolnego tj. m.in.:
• spacery,
• czytanie książek,
• gry planszowe,

VI. Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane proszone są o składanie:
a) CV,
b) oświadczenia o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych, nieposzlakowanej opinii, stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie usług opieki wytchnieniowej,
c) dokumenty poświadczające wykształcenie, ukończone kursy,
d) dokumenty poświadczające doświadczenie zawodowe,

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Ośrodku Pomocy Społecznej Nielisz, Krzak 91, 22-413 Nielisz z dopiskiem: „Dotyczy naboru - kandydat do świadczenia usług w ramach opieki wytchnieniowej”, w terminie do dnia 26.03.2021 r., do godz. 15.00  (liczy się termin wpływu dokumentów do Ośrodka), lub pocztą elektroniczną na adres: gops-nielisz@cor.pl

ZAŁĄCZNIKI:

Kalendarium

Kwiecień 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 7

W poprzednim tygodniu: 58

W tym miesiącu: 88

W poprzednim miesiącu: 326

Wszystkich: 14141